home ARTYKUŁY, KSIĄŻKA, polecane Biografia Lady Pank, czyli 30 lat imponującej kariery!

Biografia Lady Pank, czyli 30 lat imponującej kariery!

Lady Pank to zespół obfitujący w liczne wzloty i upadki. Znany z wielu przebojów oraz poruszających historii  i przede wszystkim kochany za bezkompromisowego rock and roll’a, który wciąż porywa kilku pokoleniową rzeszę fanów! 

Lady Pank czyli 30 lat imponującej kariery, zespół znany każdemu przez pryzmat najbardziej niepokornej grupy w dziejach polskiego show-biznesu doczeka się nieautoryzowanej biografii napisanej przez Michała Grzesiek. Autor znany wcześniej z opracowania pierwszej w Polsce książki  poświęconej kultowym filmom o Jamsie Bondzie.

W książce „Lady Pank. Biografia nieautoryzowana” autor opisuje dzieje muzycznych początków założyciela i lidera zespołu Jana Borysewicza w epoce stanu wojennego, kończąc na  podziwie  już trzeciego pokolenia fanów, czyli lat współczesnych. W Biografii oprócz prasowych wypowiedzi  wszystkich osób związanych z grupą przeczytać będziemy mogli również wspomnienia byłych muzyków i współpracowników zespołu. Dowiemy się również o wielu faktach, które wcześniej były nieznane nikomu, nawet najbardziej zagorzałym fanom Lady Pank. Całość  książki uzupełniają niepublikowane fotografie,  odzwierciedlające bogatą historię zespołu.

Premiera Biografii została zapowiedziana na 6.11.2013r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *