home ARTYKUŁY, ŚWIAT GIER Diablo III – Reaper of Souls

Diablo III – Reaper of Souls

Przedstawiamy wam najnowszy dodatek Diablo III pod nazwą Reaper of Soul. Blizzard ogłosił oficjalnie iż dodatek najlepiej sprzedającej się gry na świecie jest już dostępny na targach online oraz w sklepach!

Zgodnie z informacją od jednej z największych firm gier na świecie dodatek ten ma pokazać wam jeszcze więcej dreszczyku emocji w ciągnącej się wojnie. Maltael, Anioł mądrości, zaginiony pod koniec niesamowitej akcji gry Diablo III powrócił on w najnowszym dodatku co dodaję tutaj własnię tego dreszczyku. Zadaniem gracza będzie unicestwienie Maltaela który niestety będzie po złej stronie mocy. W owym dodatku zobaczymy również nowego bohatera, Krzyżowiec , bohater ten ma zgładzić Maltaela.
Krzyżowcy w tym dodatku są tzw.” Wojownikami sprawiedliwości ”  którzy będą walczyć z okrutnym złem na wschodzie sanktuarium.
Oprócz zbroi oraz ciężkich broni krzyżowcy mogą posługiwać się również magią, krótko mówiąc – Krzyżowiec to maszyna do zabijania.


Od początku gry ” Diablo ” możemy zauważyć wojnę dobra ze złem która nie ma końca, najnowszy dodatek pokazuje jak bardzo potrafi być mroczna wojna. Dodatek ten przez Blizzarda został nazwany ” Kamieniem milowym dla Diablo III ” co świadczy o tym ze sporo pracy włożyli w owy dodatek. Dodatek wprowadza nową klasę postaci nowe łupy oraz wiele wiele innych opcji, możliwości, kombinacji, oczywiście polecam ten dodatek iż miałem okazje w niego już grać. Jak już wiemy nowy dodatek to nowy V akt w legendarnej już grze Diablo II, akt ten pokaże nam w pełni miasto zachodniej Marchii oraz mroczną fortecę Pandemonium. w Nowym dodatku zwiększono oczywiście limit poziomów do 70 , zdecydowany krok do przodu, Gracze będą mogli używać nowych zaklęć, skilli, wbijając spokojnie 70 poziom, oczywiście nie będzie tak łatwo.
Dodatek pokazuje również najważniejsze rzeczy całej serii gry Diablo, otóż w dodatku nałożono nacisk na losowo wygenerowany świat gry wprowadzono również nowe zadania, nowe mooby tzw. potwory wprowadzono również bardzo duże zmiany w całym systemie zbierania oraz zdobywania itemów. Każdy gracz będzie mógł  modyfikować swoją postać nowym wielopoziomowym itemom, zbroją oraz bronią nowym opcją rzemieślniczym dla kowala oraz złotnika, i wiele wiele innych opcji.
Więcej informacji o dodatku na stronie, http://eu.battle.net/d3/pl/reaper-of-souls/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *