home ARTYKUŁY, MUZYKA, News, polecane, ROZRYWKA, topnews, WYDARZENIA Eska Music Awards 2016 już niebawem!

Eska Music Awards 2016 już niebawem!

Szczecin na jakiś czas pod koniec sierpnia zamieni się w miasto muzyki. Eska Music Awards to jedno z większych wydarzeń odbywających się w Polsce. Już teraz znamy dokładną datę oraz miejsce gali. Wkrótce dowiemy się również, kto został nominowany do prestiżowej nagrody Radia Eska.

Uroczysta gala wręczenia nagród pod patronatem Radia Eska odbędzie się 26 sierpnia 2016 w Szczecinie. Dokładne miejsce tego wydarzenia to: hala Azoty Arena przy ulicy Władysława Szafera 3/5/7. Start imprezy – godzina 20:30. Całą relację z eventu śledzić będzie można za pośrednictwem telewizji, radia oraz na ESKA.pl. Kto zaszczyci nas swoją obecnością podczas tego interesującego wydarzenia? Tego dowiemy się już 4 lipca.

Eska Music Awards to jedne z bardziej prestiżowych nagród muzycznych, którego każdego roku przyznawane są artystom polskim. Statuetki otrzymują te osoby, które w ubiegłym roku osiągnęły największe sukcesy oraz którzy osiągnęli największą popularność wśród słuchaczy Radia Eska, widzów Eska Tv, a także użytkowników eska.pl i eskaGo.pl.

Oprócz występów największych polskich gwiazd nie zabraknie również wielu innych atrakcji. Uświetniać całe wydarzenie będą również efekty pirotechniczne. Sztuczne ognie sprawią, że wydarzenie to nabierze jeszcze więcej charakteru, a publiczność uczestnicząca w gali będzie mogła jeszcze bardziej wczuć się w muzykę.

Kto z Was wybiera się w sierpniu do Szczecina? Z pewnością nie zabraknie tam dobrej muzyki oraz wielu wspaniałych emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *