home ARTYKUŁY, News, SPORT, topnews Gareth Bale czyli 100 milionowy niewypał Realu!

Gareth Bale czyli 100 milionowy niewypał Realu!

Gareth Bale w tym sezonie został sprowadzony do Realu Madryt z Tottenhamu Hotspur za rekordową sumę 100 milionów euro, jest to najdroższy transfer w historii piłki nożnej i największy niewypał Galaktikos.

Początek wielkiej kariery w Realu Madryt dla Garetha Bale jest koszmarem, już 22 września Walijski gwiazdor doznał kontuzji uda podczas rozgrzewki przed meczem z Hiszpańskim Getafe.  Następnie piłkarz wystąpił w meczu z Atletico, gdzie ból mięśnia uda jeszcze się nasilił i pogorszył sytuacje zdrowotną Bale’a. Według najświeższych informacji dziennika „Marca’, mówi się że Walijczyk cierpi na dyskopatie, krótko mówiąc konieczna będzie operacja kręgosłupa. Przerwa może potrwać od 4-6 miesięcy. W sezonie 2010/2011 również takiej samej operacji poddał się napastnik Realu Madryt Gonzalo Higuain. O dolegliwościach zawodnika lekarze Realu wiedzieli już przed zakupem wartego 100 milionów euro zawodnika.

3 thoughts on “Gareth Bale czyli 100 milionowy niewypał Realu!

  1. No cóż, tak czasami bywa, że wielkie nadzieje się nie spełniają a plany i zamiary biorą w łeb. ktoś zrobił dobry interes sprzedając za taka cene, zawodnika, który być może w tym sezonie nie zagra.Przykro mi z powodu. dyskopatii, ale on chyba o tym wiedział wczesniej i to zataił.Mówi sie trudno, zawodnika trzeba kurować. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *