home ARTYKUŁY, KULINARIA Gotowanie to moja pasja

Gotowanie to moja pasja

Gotowanie praktycznie od zawsze było moim hobby. Moja przygoda z kulinariami zaczęła się wtedy, kiedy miałam około 12 lat. W tym czasie nie wiedziałam jeszcze zbyt wiele o tej dziedzinie, ale z czasem to się zmieniało. Częste pomaganie mamie przy przygotowywaniu różnorodnych potraw wzbudziło we mnie uczucie satysfakcji ze  zrobienia czegoś nowego. Oczywiście uśmiech mamy spowodowany tym, że córka wyraża chęć pomocy przy kuchni był bezcenny.

Z upływem czasu gotowałam częściej. Wielu z członków rodziny, kiedy smakowali moje potrawy wyrażało pozytywną opinię. Co niezmiernie mnie cieszyło. Wiadomo, że na początku mojej kariery kulinarnej nie wszystko wychodziło po mojej myśli i nie było dość doskonałe. Lecz w miarę upływu czasu, nabywałam coraz większego doświadczenia. Pozwalało mi to przygotowywać trochę bardziej skomplikowane potrawy oraz smak przyrządzonych dań był coraz lepszy. Śmiało mogę stwierdzić, że gotowanie sprawia mi wielką przyjemność, a jeszcze większą przyjemnością jest gotować dla bliskich  mi osób. Umiejętność gotowania jest ogromnie przydatną sprawą w całym życiu. Daje poczucie samodzielności i możliwości pokazania swoich kulinarnych umiejętności.

Oto przykładowy filmik Kocham Gotować:

Z upływem lat, a także wraz z postępem techniki w internecie zaczęły pojawiać się filmiki różnych osób zajmujących się gotowaniem, którzy pokazywali jak przyrządzać różne potrawy. Wzbudziło to duże zainteresowanie internautów. Obecnie różni „kucharze” konkurują między sobą, kto zdobędzie większą rzeszę fanów. Mi osobiście najbardziej przypadł do gustu Pan, który posiada swój własny kanał na portalu YouTube  oraz posiada też swój fanpage na Facebooku. Jego nazwa charakterystyczna to Kocham Gotować. Posiada on ogromny zasób filmików video z różnymi potrawami, napojami i wieloma innymi rzeczami.

Zdjęcie pobrano z: http://www.freedigitalphotos.net/images/Herbs_and_Spices_g68-Fresh_Coriander_On_Board_p51266.html

3 thoughts on “Gotowanie to moja pasja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *