home ARTYKUŁY, ŚWIAT GIER Grand Theft Auto V – Zapowiedź!

Grand Theft Auto V – Zapowiedź!

Witajcie, zapewne każdy z was słyszał już o licznych zapowiedziach gry GTA V, postanowiłem o tym napisać. Akcja w GTA V będzie się toczyć w Kalifornii jak w pozostałych częściach, w grze oczywiście odwiedzimy miasto Los Santos.

W nowej odsłonie będziemy mieli do dyspozycji aż trzech bohaterów, Michaela – złodzieja , Trevora który jest pilotem wojskowym, oraz Franklina który ciąga przysłowiowy haracz w postaci aut ze swoich dłużników. Fabuła została nieco inaczej zaprojektowana niż zapewne wiele osób sobie to wyobraża otóż w trakcie gry będzie można po prostu przełączyć sobie bohatera, krajobraz w grze generalnie będzie się składał z terenów skalistych, pustyni , pól , Baz wojskowych etc. jednakże będzie to największy stworzony świat tej firmy.

W nowej fabule gry możemy się spodziewać wielu innowacji w postaci nowych aut, nowych motorów, broni, ludzi , krajobrazów, rowerów, skutery wodne , samoloty… można by wymieniać w nieskończoność. Tak samo jak w GTA San Andreas będziemy mogli grać w mini gry z tym że tutaj będzie ich o wiele więcej jak wiadomo większy wybór więcej mamy do pracy.

Oficjalny game play do gry GTA V:

Nowa fabuła gry przewiduje również misje w których będziemy musieli sterować aż trzema bohaterami naraz! Przy prowadzeniu auta poczujemy się niczym w grze wyścigowej need for speed. Nie zapominajmy też o grze wieloosobowej przez internet, i tutaj pojawia się mała niespodzianka ponieważ wybierając grę multiplayer będziemy mogli zagrać w większość nowszych gier z firmy Rockstar Games takich jak np Max Payne ! już za 15 dni premiera GTA V, ja osobiście z niecierpliwością czekam. A ty ?

  • Wymagania sprzętowe:
  • Quad Core i7 3.06 GHz
  • 4 GB RAM (16 GB RAM – Windows 7/8)
  • karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 680 lub lepsza)
  • 35 GB HDD,
  • Windows Vista/7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *