home ARTYKUŁY, News, polecane, TECHNOLOGIE IT, topnews Jeden komunikator połączy wszystko

Jeden komunikator połączy wszystko

All-in-One Messenger jest to rozszerzenie do przeglądarki internetowej Chrome. Aplikacja ta obsługuje kilkadziesiąt popularnych komunikatorów. Pozwala ona również na prowadzenie rozmów w tym samym czasie na przykład za pomocą komunikatora Facebook Messenger, Telegram, Skype, czy WhatsApp. Czy takie rozwiązanie znajdzie swoich zwolenników? To się okaże.

Obecnie ta aplikacja obsługuje aż 29 popularnych komunikatorów. Wśród nich znajdują się: Skype, Google Hangouts, Facebook Messeger, Slack, WeChat, WhatsApp oraz Telegram. – Aplikacja pozwala zarządzać w jednym oknie konwersacjami, które prowadzimy w ramach wielu komunikatorów – nawet jeśli korzystamy z kilku kont w ramach danej usługi. Typowy sposób korzystania np. z Google Hangouts, wymagałby od użytkownika przelogowania się w celu rozpoczęcia kolejnej dyskusji z pomocą innego konta, All-in-One Messenger nie wymaga tej procedury – wskazuje Taylor Martin, redaktor CNET.

Rozszerzenie jest jeszcze nowością, a więc nie posiada ono jeszcze zbyt wielu funkcji. Na tą chwilę aplikacja może nazywać poszczególne konwersacje, aktywować powiadomienia oraz wyłączać sygnały dźwiękowe dla wybranych komunikatorów.

Wbrew pozorom działanie tego programu nie obciąża bardzo systemu operacyjnego.

all-in-one-chat-apps

Komunikator opracowany przez niemieckiego dewelopera Imprint można pobrać w Chrome Web Store, jako darmową aplikację Chrome dla systemu Windows, Mac, Linux, a także dla komputerów Chromebook.

Komunikatory to dzisiaj najpopularniejszy sposób porozumiewania się między ludźmi. Prześcigają już one nawet portale społecznościowe – informuje Business Insider

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *