home ARTYKUŁY, ŚWIAT GIER, topnews Już jutro premiera Ryse: The Fall

Już jutro premiera Ryse: The Fall

Microsoft najwyraźniej pokłada bardzo duże nadzieje w Ryse: Son of Rome – i nic dziwnego. To w końcu jeden z pierwszych exclusivów na jego nową konsolę – Xboksa One.

Pompowanie kasy w promocję nowej gry studia Crytek widać gołym okiem, a efektem olbrzymich inwestycji koncernu jest zapowiedziany serial internetowy – Ryse: The Fall. Historia opowiedziana w serialu opierać się będzie na losach Mariusa Titusa – głównego bohatera gry. Ten nieustraszony rzymski legionista, który musi pomścić rzeź rodziny z rąk barbarzyńców doświadcza korupcji, chaosu i nieprawości, które naznaczyły ostatnie dni Rzymu. Jak zapowiada oficjalny opis serialu, Marius musi wybrać, czy walczy o honor Imperium, czy swój własny”.

Produkcją The Fall zajął się wieloletni partner Xbox – studio twofifteenmccann. Za reżyserię odpowiada Brian Beletic, a w roli głównego bohatera obsadzono Martina McCready, znanego brytyjskiego aktora scenicznego. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Mihai Malamare Jr. Serial składać się będzie z czterech odcinków i zadebiutuje już jutro (5 listopada) na kanale Machinima w serwisie YouTube.

A poniżej zwiastun, którzy udostępnili producenci w oczekiwaniu na premierę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *