home ARTYKUŁY, FILM Kapitan Ameryka gotowy na kolejną misję

Kapitan Ameryka gotowy na kolejną misję

W sieci pojawił się nowy plakat z ekranizacji komiksu „Captain America: The Winter Soldier”. Film trafi do kin w kwietniu przyszłego roku.

Po tragicznych wydarzeniach z Nowego Jorku i odejściu z Avengers Steve Rogers wiedzie spokojne życie w Waszyngtonie. Stara się ułożyć sobie życie w nowoczesnym świecie. Kiedy jednak jego przyjaciele z agencji S.H.I.E.L.D zostają zaatakowani, Kapitan Ameryka rusza im na pomoc. Łączy siły z Czarną Wdową i walcząc z nasłanymi na niego zabójcami, próbuje ujawnić ogólnoświatowy spisek.. Kiedy wreszcie się to udaje, a Wdowa i Kapitan zyskują niespodziewanego sojusznika, Falcona, na ich drodze staje nowy, potężny wróg.  Jest nim przyjaciel Kapitana Ameryki, który prawdopodobnie zginął wśród śniegu. Nic bardziej mylnego. Przejęły go siły wroga i zamieniły w super żołnierza, któremu nadano imię Zimowy Żołnierz.

Film reżyserują Anthony i Joe Russo. Za scenariusz odpowiadają Christopher Markus i Stephen McFeely. W roli Kapitana Ameryki wystąpi oczywiście Chris Evans, a partnerują mu Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Sebastian Stan(jako Zimowy Żołnierz), Anthony Mackie (jako Sam Wilson/Falcon). Za zdjęcia odpowiada Trent Opalach, który pracował przy filmach „Dystrykt 9” oraz „Elizjum”. Światowa premiera filmu odbędzie się 4 kwietnia 2014 roku.

Poniżej nowy plakat filmu:

55586.6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *