home ARTYKUŁY, KSIĄŻKA Kolejna książka w uniwersum Diablo już wkrótce!

Kolejna książka w uniwersum Diablo już wkrótce!

Na łamach amerykańskiej wersji strony Battle.net zapowiedziano że Nate Kenyon po raz kolejny uraczy fanów Blizzarda swym pisarskim kunsztem. Fabularnie będzie ona swego rodzaju pomostem między Diablo III, a nadchodzącym dodatkiem Diablo III: Reaper of Souls. O tym, co stało się w tym czasie, napisze w książce zatytułowanej „Diablo III: Storm of Light”.

Głównymi bohaterami powieści będą Jacob i Shanar, znani z serii komiksów „Sword of Justice„. Premierę „Storm of Light” wstępnie wyznaczono na 2014 rok. Niestety jest to data debiutu na rynku amerykańskim. Ewentualna data premiery w Europie nie jest znana.

Dla pocieszenia chciałbym przypomnieć, że niebawem, a dokładnie 27 września, do polskich księgarń trafi inna książka poświęcona uniwersum Diablo, „Diablo Archiwum” Richarda A. Knaaka. Znajdą się w niej dwie z czterech oryginalnych opowieści ze świata kultowej gry Blizzard Entertainment. Sugerowana cena detaliczna to 49,90 zł.

A poniżej okładka i oficjalny opis „Diablo Archiwum”:

W świecie Diablo jedyną nadzieją może być tylko ścieżka potępienia.

Od zarania dziejów zastępy aniołów z Wysokich Niebios i diabelskie sfory z Płonących Piekieł toczą wojnę o los wszelkiego stworzenia. Walka ta wniknęła do świata ludzi. Już żaden Człowiek, Anioł ani Demon nie będzie mógł stać na uboczu…

Najemnik Norrec Vizharan poszukując magicznych skarbów, trafia na starodawną zbroję Bartuca, legendarnego Krwawego Władcy. Ścigany przez demony pożądające skarbu, Norrec musi pokonać własną żądzę krwi i dowiedzieć się prawdy o ciążącej na nim klątwie, zanim pochłonie go mrok na wieki wieków.

Magia, miecze i odwieczna walka!

Wszystko to, co kochacie w uniwersum Diablo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *