home ARTYKUŁY, FILM, News, polecane, topnews Listy do M. 2 – za kilka dni premiera!

Listy do M. 2 – za kilka dni premiera!

Po czterech latach od pojawienia się pierwszej części filmu, czas na kolejną część. Premiera poprzedniej części Listów do M. miała miejsce w podobnym okresie czasowym. Zostało półtora miesiąca do świąt, a więc to idealny czas na premierę Listów do M. 2, która będzie miała miejsce 13 listopada 2015 roku. 

Święta dopiero za półtora miesiąca, lecz gdy tylko znicze się wypaliły, marketingowcy jak co roku, zaczęli wprowadzać klientów w bożonarodzeniowy nastrój. W tym roku również twórcy Listów do M. 2 chcieli zdążyć z premierą. Stworzyli oni drugą część bożonarodzeniowej komedii romantycznej. Do znanej z pierwszej części obsady dołączyli: Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska, Marcin Perchuć, Magdalena Lamparska, Piotr Głowacki Nikodem Rozbicki oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska. Reżyserem filmu jest Maciej Dejczer.

Listy do M. 2 to komedia romantyczna, świąteczna w klimacie i pełna gwiazd. To wzruszająca opowieść o zwykłych ludziach, którym w świąteczny, magiczny dzień przydarzają się małe niespodzianki.

Film to kontynuacja przebojowej komedii „Listy do M.”, którą w kinach zobaczyło ponad 2,5 mln Polaków.

Główni bohaterowie z pierwszej części powrócą, ale pojawią się też nowi, którzy również wpadną w świąteczno-miłosne tarapaty.

Zobaczcie zwiastun filmu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *