home ARTYKUŁY, SPORT Mecz ostatniej szansy! Fornalik otwiera karty.

Mecz ostatniej szansy! Fornalik otwiera karty.

Już dzisiaj o godzinie 20.45 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się spotkanie do Eliminacji Mistrzostw Świata Brazylia 2014. Reprezentacja Polski zagra z drużyną Czarnogóry.

Mecz o wszystko, to nasza ostatnia szansa! Każdy dzisiaj zdaje sobie z tego sprawę, że każdy inny wynik niż zwycięstwo przekreśla realne szanse na awans drużynę trenera Fornalika. Sprzedano już 44 tysiące biletów, co oznacza, że stadion zostanie dzisiaj wypełniony całkowicie. Kibice będą  12 zawodnikiem naszej Reprezentacji, zapowiada się gorąca atmosfera na stadionie z tego względu że na spotkanie z Czarnogórą zaplanowany jest zorganizowany doping przez polskich fanów.

Dzisiaj zagra ta sama drużyna która pokazała jak wygrywać w meczu z Danią. To właśnie ten skład, który rozpocznie spotkanie od pierwszej minuty pokazał bardzo efektowny futbol w drugiej części meczu strzelając dwie bramki.

Przewidywana „11” na mecz z Czarnogórą:

Artur Boruc – Artur Jędrzejczyk, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak – Jakub Błaszczykowski, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Waldemar Sobota – Robert Lewandowski

Ewentualne zwycięstwo w dzisiejszym meczu zbliży Polskę na dwa punkty do prowadzącej w grupie Czarnogóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *