home ARTYKUŁY, MUZYKA, polecane Minęło 5 lat od ostatniego albumu. Już jutro dostępny w sprzedaży będzie Jamal – Miłość!

Minęło 5 lat od ostatniego albumu. Już jutro dostępny w sprzedaży będzie Jamal – Miłość!

Zespół muzyczny z gatunku reggae Jamal pozwolił nam czekać aż 5 lat od ostatniego albumu „Urban Discotheque”. Już jutro 8.10.2013r. dostępna w sprzedaży będzie nowa płyta zatytułowana „Miłość”.

Na pewno czekać było warto, płyta składa się z 13 utworów gdzie usłyszeć będzie można gitarowe brzmienia czy też rockowe riffy, lecz bez wątpienia  to wciąż Jamal, pełne energii reggae.

Dla starych znajomych to nawet pewnie bardziej ja. To powrót do czasów, kiedy miałem 17 lat i pisałem mnóstwo wierszy, mnóstwo piosenek. Teraz w pewnym sensie wróciłem do tej wrażliwości.

Za dystrybucję płyty odpowiedzialny jest Parlophone Music Poland, produkcją zajął się Genia na co dzień członek zespołu, a od strony muzycznej Marcin Bors wykazał się fantastycznymi miksami.  Pierwsze dostępne promo „Defto” w sieci dostępne było już ponad rok temu, klip ten obejrzało w serwisie youtube, aż ponad 9,5miliona internautów.

Zapraszamy do przesłuchania klipu „Defto”

Teksty Miodu są do bólu szczere i prawdziwe, jak sam autor twierdzi, że cały zespół do płyty „Miłość” musiał dojrzeć przez co czekaliśmy na ten album, aż 5lat!

Jeśli ta płyta wyszłaby wcześniej, byłaby po prostu słaba. Dojrzałem, wszyscy potwornie dojrzeliśmy, a to wymaga czasu. Gojenia ran i marnowania blizn. Oprócz tego całe mnóstwo przyziemnych historii. Ale moja babcia zawsze mówiła, że na dobre się czeka.

Jamal dojrzał, to zespół z wielkimi hitami na polskiej scenie reggae i już jutro odsłuchać będziemy mogli w cenie 37,99zł cały album pt.: Miłość”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *