home ARTYKUŁY, FILM Nie będzie „Parku Jurajskiego IV” !

Nie będzie „Parku Jurajskiego IV” !

Wytwórnia Universal Pictures oficjalnie ogłosiła datę premiery czwartej części serii „Park Jurajski”. Będzie to 12 czerwca 2015 roku. Przy okazji poinformowano, że film nie będzie nosił tytułu „Jurassic Park IV”, a „Jurassic World”.

Według planów film miał trafić do kin w przyszłym roku. Jednak wiosną okazało się, że nie uda się dotrzymać terminu. Scenariusz wciąż nie był gotowy, a producenci chcieli, by na temat fabuły wypowiedział się też twórca oryginału Steven Spielberg.

Początkowo akcja filmu miała rozgrywać się na wyspie Isla Nublar znanej fanom z pierwowzoru. Obecnie znajduję się na niej park rozrywki. Rocznie odwiedzają go miliony osób podziwiając nie tylko dinozaury, ale także pterozaury i zauropterygi. Jednak największą atrakcją jest prehistoryczny gad morski. Park był bezpieczny, ale już nie jest czego mogliśmy się spodziewać znając poprzednie części serii. Wszystko przez nowego dinozaura, który okazuje się bardziej agresywny, a przy tym o wiele inteligentniejszy od wszystkich swoich pobratymców. Do walki z nim wykorzystane miałyby być oswojone dinozaury m.in. welociraptory.

Ile z tego pomysłu pozostawią Colin Trevorrow (reżyser) i Steven Spielberg (producent) ? Tego niewiemy. Pewne jest, że scenariusz jest cały czas dopracowywany a całość ma zostać nakręcona w technice 3D.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *