home ARTYKUŁY, ŚWIAT GIER Październik obfity w premiery gier. Zobacz co Cię czeka!

Październik obfity w premiery gier. Zobacz co Cię czeka!

W miesiącu październik spodziewać się można kilku bardzo ciekawych premier m.in Assassin’s Creed IV, Alien Rage, Battlefield 4, Rocksmith 2014,  F1 2013 oraz Batman: Arkham Origins. Pokrótce przedstawimy Wam  sylwetki  wymienionych pozycji.

Assassin’s Creed IV – to już kolejna część znanego wszystkim Assasin’s, który należy do najlepszych zabawek z koncernu Ubisoft. To gra przygodowa z perspektywy osoby trzciej (TPP). Tym razem akcja toczy się w XVIII wiecznych Karaibach, gdzie wcielamy się w pirata o imieniu Edward Kenway. Świat gry został podzielony na ponad 50 różnych lokacji rozgrywanych w trzech głównych miastach: Kingston, Hawana, Nassau. Producenci jak zwykle nie zapomnieli o fanach gry wieloosobowej, który został urozmaicony o tryb Game Lab co pozwoli tworzyć własne tryby multiplayer. Od strony wizualnej zobaczymy bardzo wysokiej jakości detale graficzne oraz naturalne animacje ruchu postaci i obiektów.

Alien Rage – gra została zaprojektowana przez Bydgoskie studio City Interactive, to futurystyczna strzelania wieloosobowa. Gra przenosi nas do świata z przyszłości gdzie nie brakuje elementów rodem z horroru i dynamicznych akcji. Fabuła gry opowiada o walce ludzkości z kosmitami. Zasady gry są proste, producentowi zależało na dynamicznej rozwałce w klimatach science-fiction.

Battlefield 4 –  Czwarta odsłona czołgistów z serii gier FPS zapowiada rozgrywkę multiplayer toczącą się godzinami na olbrzymich mapach. Porównując z poprzednikiem w nowej wersji rozbudowany został tryb single player gdzie fabuła toczy się w roku 2020. W nowym Battlefield mamy możliwość prowadzenia rozgrywki, tym razem to od nas będzie zależeć czy chcemy się skradać za plecami wroga, czy też iść na totalny żywioł i grę w otwarte karty. Do wyboru będziemy mieli 3 frakcje: Stany Zjednoczone, Rosja i Chiny i wcielić się będziemy mogli w szturmowca, inżyniera, zwiadowce lub specjalistę wsparcia. Silnik graficzny charakteryzuje się  bardzo dokładnymi detalami oraz realistyczną fizyką ruchu postaci oraz pojazdów.

Rocksmith 2014 – to projekt stworzony dla miłośników  edukacyjnych gier muzycznych. Zaczynamy od gry na gitarze z możliwością treningu z wirtualnym zespołem muzycznym, dopasowanym do naszego stylu gry na instrumencie. Aby jednak zabawa miała sens musimy być posiadaczem gitary, którą podłączamy do naszego PC.

F1 2013 – kolejna odsłona popularnej gry wyścigowej na licencji F1. W grze mamy możliwość kontynuacji rozgrywki w sezonie 2013 ze wszystkimi zawodnikami, bolidami oraz torami. Dodatkowo udostępniono zawody z kierowcami z lat 80 oraz 90. Do dyspozycji mamy grę w trybie multiplayer oraz na podzielony ekranie z kolegą obok. F1 2013 zostało zintegrowane  w pełni z serwisem RaceNet, co umożliwia porównywanie osiągnięć ze znajomymi, sprawdzanie statystyk oraz branie czynnego udziału w społeczności stworzonej przez producenta.

Batman: Arkham Origins – To gra Akcji z perspektywą osoby trzeciej wyprodukowana przez WB Studio Montreal.  Źródłem inspiracji fabularnych są komiksy Batman: Year One oraz Legends of the Dark Knight. Jedną z nowości jest system The Dark Knight, który bezpośrednio integruje wyzwania podczas rozgrywki. W porównaniu z poprzednikami mamy do dyspozycji dużo większy obszar poruszania się składający się z dwóch dzielnic. Od strony graficznej Batman wykorzystuje zmodyfikowany silnik  w wersji Unreal Engine 3, który zapełnia wysokiej klasy oprawę audio oraz wizualną.

Której z tych gier nie możecie się doczekać? zapraszamy do głosowania!

Na którą grę czekacie?

View Results

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *