home ARTYKUŁY, ŚWIAT GIER Październik obfity w premiery gier. Zobacz co Cię czeka!

Październik obfity w premiery gier. Zobacz co Cię czeka!

W miesiącu październik spodziewać się można kilku bardzo ciekawych premier m.in Assassin’s Creed IV, Alien Rage, Battlefield 4, Rocksmith 2014,  F1 2013 oraz Batman: Arkham Origins. Pokrótce przedstawimy Wam  sylwetki  wymienionych pozycji.

Assassin’s Creed IV – to już kolejna część znanego wszystkim Assasin’s, który należy do najlepszych zabawek z koncernu Ubisoft. To gra przygodowa z perspektywy osoby trzciej (TPP). Tym razem akcja toczy się w XVIII wiecznych Karaibach, gdzie wcielamy się w pirata o imieniu Edward Kenway. Świat gry został podzielony na ponad 50 różnych lokacji rozgrywanych w trzech głównych miastach: Kingston, Hawana, Nassau. Producenci jak zwykle nie zapomnieli o fanach gry wieloosobowej, który został urozmaicony o tryb Game Lab co pozwoli tworzyć własne tryby multiplayer. Od strony wizualnej zobaczymy bardzo wysokiej jakości detale graficzne oraz naturalne animacje ruchu postaci i obiektów.

Alien Rage – gra została zaprojektowana przez Bydgoskie studio City Interactive, to futurystyczna strzelania wieloosobowa. Gra przenosi nas do świata z przyszłości gdzie nie brakuje elementów rodem z horroru i dynamicznych akcji. Fabuła gry opowiada o walce ludzkości z kosmitami. Zasady gry są proste, producentowi zależało na dynamicznej rozwałce w klimatach science-fiction.

Battlefield 4 –  Czwarta odsłona czołgistów z serii gier FPS zapowiada rozgrywkę multiplayer toczącą się godzinami na olbrzymich mapach. Porównując z poprzednikiem w nowej wersji rozbudowany został tryb single player gdzie fabuła toczy się w roku 2020. W nowym Battlefield mamy możliwość prowadzenia rozgrywki, tym razem to od nas będzie zależeć czy chcemy się skradać za plecami wroga, czy też iść na totalny żywioł i grę w otwarte karty. Do wyboru będziemy mieli 3 frakcje: Stany Zjednoczone, Rosja i Chiny i wcielić się będziemy mogli w szturmowca, inżyniera, zwiadowce lub specjalistę wsparcia. Silnik graficzny charakteryzuje się  bardzo dokładnymi detalami oraz realistyczną fizyką ruchu postaci oraz pojazdów.

Rocksmith 2014 – to projekt stworzony dla miłośników  edukacyjnych gier muzycznych. Zaczynamy od gry na gitarze z możliwością treningu z wirtualnym zespołem muzycznym, dopasowanym do naszego stylu gry na instrumencie. Aby jednak zabawa miała sens musimy być posiadaczem gitary, którą podłączamy do naszego PC.

F1 2013 – kolejna odsłona popularnej gry wyścigowej na licencji F1. W grze mamy możliwość kontynuacji rozgrywki w sezonie 2013 ze wszystkimi zawodnikami, bolidami oraz torami. Dodatkowo udostępniono zawody z kierowcami z lat 80 oraz 90. Do dyspozycji mamy grę w trybie multiplayer oraz na podzielony ekranie z kolegą obok. F1 2013 zostało zintegrowane  w pełni z serwisem RaceNet, co umożliwia porównywanie osiągnięć ze znajomymi, sprawdzanie statystyk oraz branie czynnego udziału w społeczności stworzonej przez producenta.

Batman: Arkham Origins – To gra Akcji z perspektywą osoby trzeciej wyprodukowana przez WB Studio Montreal.  Źródłem inspiracji fabularnych są komiksy Batman: Year One oraz Legends of the Dark Knight. Jedną z nowości jest system The Dark Knight, który bezpośrednio integruje wyzwania podczas rozgrywki. W porównaniu z poprzednikami mamy do dyspozycji dużo większy obszar poruszania się składający się z dwóch dzielnic. Od strony graficznej Batman wykorzystuje zmodyfikowany silnik  w wersji Unreal Engine 3, który zapełnia wysokiej klasy oprawę audio oraz wizualną.

Której z tych gier nie możecie się doczekać? zapraszamy do głosowania!

[poll id=”4″]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *