home ARTYKUŁY, TECHNOLOGIE IT PocketBook 623 Touch Lux dla bardziej wymagających użytkowników!

PocketBook 623 Touch Lux dla bardziej wymagających użytkowników!

PocketBook 623 to czytnik e-booków  wyposażony we wszystkie funkcje, które są najbardziej pożądane na rynku do odtwarzania elektronicznych książek.

Producenci oferują bardzo duży 6 calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 758 pikseli(E-Ink Pearl HD) oraz 4gb pamięci wewnętrznej. Model wyposażony został również w wi-fi, dzięki czemu bardzo łatwo będzie można uzyskać dostęp do e-booków i korzystać z przeglądarki internetowej czy Dropboxa.

Dzięki technologi E-Ink Pearl jakość wyświetlanego obrazu prezentuje rewelacyjny poziom, oferując nam wysoki kontrast oraz ostry obraz. Na duży plus również należy zaliczyć szybkość reakcji urządzenia na nasz dotyk, dzięki panelu pojemnościowemu multitouch. Urządzenie nie zostało wyposażone w głośniki, lecz dzięki gniazdu słuchawkowemu możemy słuchać muzyki.

Bardzo dobra informacją jest to, że oprogramowanie zostało wyposażone w menu w języku polskim i obsługuje standardy takie jak:  EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI), MP3.

Obudowa została doskonale i stylistycznie zaprojektowana z myślą o użytkowniku, czytnik jest lekki, mały i poręczny, zmieści się w każdej kieszeni czy torebce. Pojemność baterii wydaje się również ogromnym atutem, jej żywotność starcza do przeczytania nawet 30 książek.

Cena od 600-700zł.

Zapraszamy również do zobaczenia prezentacji ekranu Pocketbook’a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *