home ARTYKUŁY, MIEJSCA, News, polecane, topnews, WYDARZENIA Sunrise Festiwal w Kołobrzegu z ekipą S-Piro

Sunrise Festiwal w Kołobrzegu z ekipą S-Piro

Za oknami jesień, postaram się choć na chwilę przywołać letnie wspomnienia. Mam przyjemność przedstawić Wam jedno z większych i bardzo ciekawych wydarzeń w Polsce, a dokładniej w Kołobrzegu. Co roku pod koniec lipca odbywa się właśnie tam Sunrise Festiwal. Jest to jedna z najpopularniejszych imprez masowych w Polsce z muzyką elektroniczną. Dawniej festiwal ten był znany pod nazwą Sunrise with Ekwador. W latach 2003-2012 wydarzenie to promowało przede wszystkim takie gatunki muzyczne jak House, Trance, Techno, Elektro. Od roku 2013 profil muzyczny imprezy zmienił się. Festiwal skupia się teraz głównie na nurcie Big Troom / Trouse. 

W tym roku impreza odbyła się w dniach 24 lipca – 17 lipca. Na festiwalowej scenie, która w tym roku była wyjątkowo duża podziwiać można było wielu znakomitych DJ-ów zarówno polskich jak i zagranicznych. Właściwie na Sunrise Festival zobaczyć było można dwie multimedialne sceny. Warto dodać, że projektantem całej scenografii jest znany w środowisku artystycznym Giorgios Stylianou-Matsis. Właśnie on projektuje największe sceny w Polsce.

Na kołobrzeskim festiwalu oprócz znakomitej muzyki dodatkową oprawą wizualną były piękne pokazy pirotechniczne. Na festiwalu podczas pokazów fajerwerków zostało wystrzelonych około 2,4 tys. efektów pirotechnicznych! Niektóre z nich zostały odpalone wprost ze sceny, a inne w okolicy sceny. Lecz to nie wszystkie atrakcje jakie zapewniła gościom imprezy firma pirotechniczna S-Piro ze Szczecina. Jeszcze inne typy efektów zostały zainstalowane na dachu hotelu Aquarius. Takie efekty wykorzystywane są podczas tzw. Mega Mixu, czyli kilkunastominutowej prezentacji muzycznej, która jest oparta o najpopularniejsze utwory mijającego roku. Zazwyczaj taki pokaz prezentowany był tylko w sobotę, a w tym roku zobaczyć go można było podczas dwóch dni festiwalu.

Firma S-Piro już nie pierwszy raz obsługuje Festiwal w Kołobrzegu. Swój debiut w mieli w 2012 roku. Od tamtego czasu są obecni na wydarzeniu co roku. Szczecińska firma posiada wieloletnie doświadczenie w handlu pirotechniką. Ich wiedza przekłada się na jakość oferowanych usług, którymi są przede wszystkim profesjonalne pokazy pirotechniczne. Każda z wykonywanych realizacji jest oryginalna, ponieważ firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie i tworzy dla niego jedyny i niepowtarzalny pokaz. S-Piro ma na swoim koncie już wiele realizacji. Zajmowali się oni pirotechniką między innymi na Eska Music Awards, Sylwestrze TVN w Krakowie, Sylwestrze z 2ką we Wrocławiu, V Gali Gladiator Arena oraz wielu innych. Oprócz wielkich imprez firma obsługuje również mniejsze wydarzenia. Należą do nich pokazy weselne, urodzinowe, rocznicowe. Takie małe, ale równie ważne wydarzenia także zasługują na piękną oprawę. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi firma jest w stanie zapewnić pokaz każdemu i może to zrobić na każdą skalę.

Serdecznie zapraszam Was do zajrzenia na bloga na którym znajdziecie wiele ciekawych wydarzeń na których firma S-Piro miała okazję gościć. A dla zainteresowanych organizacją pokazu pirotechnicznego zapraszam do zapoznania się z asortymentem firmy w sklepie internetowym dobrefajerwerki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *