home ARTYKUŁY, MUZYKA „The 20/20 Experience – 2 of 2” ukażę się 1 października na winylu.

„The 20/20 Experience – 2 of 2” ukażę się 1 października na winylu.

Justin Timberlake ogłosił, że 1 października ukażę się druga część płyty The 20/20 Experience – 2 of 2″. W większości utworów na płycie zobaczyć będzie można takie nazwiska jak: Timbaland, Jerome “J-Roc” Harmon oraz James Fauntleroy.

Oficjalny singiel „Take Back The Night” promowany przez wydawnictwo.

Na płycie znajdzie się 11 nowych utworów, oraz jak przekonuje artysta czeka nas niespodzianka o której Timberlake nic nie zdradza.

„Nagrałem ogromną ilość materiału. Rok temu zdecydowałem, jakie 20 piosenek znajdzie się ostatecznie na płycie, ale podczas miksowania stwierdziłem, że jest jeszcze tyle innych, które uwielbiam. Nie mogłem się powstrzymać… Musiałem dorzucić coś ekstra na drugiej części.” – mówi Justin.
Ciekawostką jest, fakt że w tym samym czasie co druga część płyty ukaże się „The 20/20 Experience – The Complete Experience”. Płyta która zawierać będzie 21 piosenek,  w tym również te z pierwszej części, za którą amerykański gwiazdor otrzymał status podwójnej platyny. Jego płyta była najlepiej sprzedającym się krążkiem w Stanach Zjednoczonych.

Już we wrześniu Justina Timberlake’a będziemy mogli zobaczyć na tegorocznym iTunes Music Festival, który odbędzie się w Londynie. Następnie już 31 października  rozpocznie się jego od 6 lat pierwsza trasa koncertowa pod nazwą: „The 20/20 Experience World Tour”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *