home ARTYKUŁY, MUZYKA Trasa koncertowa „MDNA World Tour” Madonny w sprzedaży już wkrótce!

Trasa koncertowa „MDNA World Tour” Madonny w sprzedaży już wkrótce!

Już niedługo ukarze się w sprzedaży trasa koncertowa Madonny na nośniku Blu-ray. Show nagrano z materiału filmowego z 30 kamer,  podczas koncertów w  29 krajach. Madonna w ramach trasy MDNA zagrała najpopularniejsze koncerty w 2012r. 

Madonna wraz ze swoim dziesięcioosobowym zespołem i z 25 tancerzami  nagrała ponad 2 godzinny spektakl, który zafascynował ponad 2,2 mln fanów.  Artystka spędziła ponad  sześć miesięcy osobiście edytując materiał filmowy, aby stworzyć MDNA DVD. Według wizji Madonny i zaangażowaniu przy każdej klatce filmu przedstawia wydarzenia koncertowe według jej wizji. Każdy utwór artystyczny jest jak krótki film.  To lepsze niż filmy 3D w IMAX i doprowadzi nawet olimpijczyka do utraty tchu” – skomentował reżyser show Danny B. Tull.

Utwory, które znajdą się na krążku Blu-ray to m.in. „Girls Gone Wild”,  „Gang Bang” z ostatniego albumu MDNA oraz „Hung Up”, „Express Yourself”, „Vogue”, „Open Your Heart”, „Like A Prayer” i „Celebration”.

zapraszamy do obejrzenia zwiastuna z trasy Madonny

„Mój koncert to podróż… podróż duszy od ciemności do światła. To po części teatralne przedstawienie muzyczne, częściowo spektakl, a czasem kameralny występ. Wiem, że do wielu ludzi będzie to przemawiać. To bardzo dla mnie ważne, jako artystki, aby przekaz nie został wyrwany z kontekstu. Musi zostać obejrzane z otwartym umysłem, od początku do końca. Jestem pewna, że jeżeli zostanie pokazane w ten sposób, widz zostanie zainspirowany i będzie chciał uczynić świat lepszym miejscem… oczywiście to jest moim zamiarem”.

zdradza Madonna.

Date premiery zaplanowano na 9.10.2013r.

zdjęcie pobrano z http://www.hdwallpapers.in/madonna_mdna-wallpapers.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *