home ARTYKUŁY, ŚWIAT GIER Ubisoft zapowiada DLC do Assassin’s Creed IV

Ubisoft zapowiada DLC do Assassin’s Creed IV

Assassin’s Creed 4 Black Flag jeszcze nie trafiło na sklepowe półki, ale Ubisoft już zapowiada plany związane z dodatkami. Podobnie jak w przypadku trzeciej części serii wszystkie dodatki będzie można nabyć w jednym pakiecie. 

Najważniejszym planowanym dodatkiem będzie składająca się z 9 misji mini-kampania o tytule „Krzyk wolności„. Będzie ona kontynuacją podstawowej wersji gry, lecz niezwiązaną bezpośrednio z głównym wątkiem fabularnym. Gracze wcielą się w zupełnie nową postać. Będzie to Adewale, wyzwolony czarnoskóry niewolnik, który został pierwszym oficerem na pirackim statku protagonisty Black Flag, kapitana Edwarda Kenway’a. Będziemy mieli okazję zobaczyć co się z nim stało gdy jako dobrze wyszkolony asasyn rozbił się na Saint-Domingue, tracąc broń i załogę. Twórcy obiecują, że historia opowiedziana w DLC wystarczy na około 9 godzin zabawy.

1277951_10152005952219809_1177730837_o

Ubisoft zapowiedział także paczkę Kraken Ship Pack, którą otrzymają wyłącznie nabywcy Season Passa. Paczka zawierać ma nowe elementy wyposażenia dla Kawki, okrętu Edwarda z podstawki. W skład przepustki sezonowej wejdą również zestawy rozmaitych przedmiotów, broni, kostiumów oraz misji, które uatrakcyjnią zabawę singleplayer. Nie zabraknie także dodatków do trybu multiplayer w postaci dodatkowych bohaterów.

Wszystkie DLC, które wejdą w skład Season Passa będzie można zamówić na PC, PS4, PS3, Xbox One i Xbox 360 w cenie 79,99 zł. Dodatki będą sprzedawane również oddzielnie, ale jak twierdzi Ubisoft w przypadku gdy kupimy je w komplecie zapłacimy około 20% taniej. Wszystkie pakiety mają ukazać się do marca 2014 roku.

Poniżej zwiastun DLC – Freedom Cry:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *