home ARTYKUŁY, ŚWIAT GIER Walki z kosmitami w Call of Duty: Ghosts ?

Walki z kosmitami w Call of Duty: Ghosts ?

Obcy w Call of Duty? Brzmi to dziwnie, ale wygląda na to, że to prawda. W nowej części serii pojawi się tryb, w którym graczom przyjdzie się zmierzyć z paskudnymi kosmitami.

Do sieci wyciekła grafika przedstawiająca ekran ładowania z tajemniczego trybu Extinction.  A na nim widzimy… ogromnego obcego. Skoro w serii Call of Duty mieliśmy już do czynienia z odpieraniem kolejnych fal zombie, to nic dziwnego że doczekaliśmy się kosmitów. Opcja, w której postrzelamy do przybyszów z kosmosu zostanie odblokowana po ukończeniu 5 misji w kampanii dla jednego gracza. Poniżej zdjęcie, które wyciekło do internetu, przedstawiające ekran ładowania.

call-of-duty-ghosts-extinction-tryb-wyciek_bzh78

Wiadomo już, że w nowym trybie grać ze sobą będzie mogło do czterech graczy jednocześnie, ale bawić będzie można się także samemu. Wymieszano w nim elementy bronienia lokacji i szybkiej, kooperacyjnej rozgrywki. Tryb Extinction będzie składał się z wielu wyzwań, w których pokonamy przeciwników na różne sposoby. Jedno z nich polegać będzie na zabiciu 15 obcych za pomocą pistoletu, zanim ich gniazdo zostanie zniszczone. Za destrukcję gniazda odpowiadać będzie wielkie wiertło, które cały czas będzie trzeba ochraniać przed atakami kolejnych fal potworów z kosmosu.

Oczywiście do samego zdjęcia i informacji moglibyśmy podchodzić sceptycznie. Jednak Extinction rzeczywiście istnieje i rzeczywiście pozwoli nam zabijać hordy obrzydliwych potworów. Potwierdza to nowy trailer gry, który został opublikowany wczoraj wieczorem. O tym, jak się będzie grało dowiemy się dopiero po premierze gry. Tą zaplanowano na 5. listopada.

Oto jak prezentuje się Extinction na opublikowanym zwiastunie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *